O firmie

Zakład Usług Transportowych SPRZĘTBUD Mirosław Orszulak z siedzibą w Staszowie działa na rynku od 1993 roku, zajmuje się produkcją betonu towarowego wszystkich klas zgodnie z normą PN-EN 206-1. Standardowo produkujemy beton towarowy klas od C8 /10 do C30/37. Podejmujemy się również produkcji betonów specjalistycznych według zapotrzebowań naszych indywidualnych klientów. Produkowany przez nas beton podlega stałej kontroli produkcji. Kontrola odbywa się w laboratorium. Próbki betonu pobierane są zarówno na węzłach betoniarskich jak i na placach budów. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują produkt zgodny ze swoimi potrzebami i jednocześnie spełnia on wszystkie wymogi norm. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierską jak również brygady robotnicze.

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne, w naszym parku maszynowym znajduje się szereg specjalistycznych maszyn budowlanych takich jak koparki, koparko – ładowarki, dźwigi, walce.

Posiadamy również wywrotki, pojazdy z urządzeniami typu HDS i specjalistyczne pojazdy do transportu jak i podawania betonu towarowego.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w zakupie i transporcie materiałów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
SPRZĘTBUD MATEUSZ ORSZULAK

31-831 KRAKÓW UL. FATIMSKA 21 C/2
o/STASZÓW ul.KOŚCIUSZKI 85

tel. 510 151 002, 510 151 004
tel/fax +48 15 864 27 52

e-mail: biuro@sprzetbud.pl